Ponovo protestno okupljanje na Ozrenu: “Naš najveći grijeh je što se borimo...
„Ja ne znam šta tim ljudima više treba reći. Rekla vam Skupština opštine, svi odbornici rekli: „Niste dobrodošli sa svojim aktivnostima na Ozrenu. Isto to 98% ljudi u Sočkovcu (na referendumu) vam reklo. Idalje se nađe neko, sebi uzme za pravo i maltretira sve nas. Više ovako neće moći. Svaki put kad dođete ovdje će bit 100, 200, 300, 400, 500 ljudi.“, izjavio je revoltirani predsjednik MZ Sočkovac Slobodan Sarić. Dodajući: „Hvale se da su negdje dobrodošli? Pa idi tamo gdje si dobrodošao. Kažu „Zovu nas.“ Pa idi tamo gdje te zovu. Kud si doš'o ovdje gdje te niko ne želi?“